Description :
Product Details**
| Global Product Type | Calendar and Planner Consumables & Add-ons |
| Color(s) | Assorted |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Package Includes | (20) Double Sided Pre-Punched Cards,(20) Half Sheet Stickers,(3) Sticky Note Pads |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country Of Origin | CN |
| Carton Weight | 10 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 36 EA |
| Pack Quantity | 0 |
| UPC | 673808007672 |
| UNSPSC | 44112002 |
| Weight | 0.276 lbs. |
| Length | 9.225 in |
| Height | 0.288 in |
| Width | 5 in |












Reviews
There are no reviews yet.