Description :
Product Details**
| Global Product Type | Paint Cups |
| Paint-Supply Type | Paint Cup |
| Color Family | Clear |
| Dimensions | 2 x 3 |
| Material(s) | Plastic |
| Color(s) | Clear Cups,Assorted Lids |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country Of Origin | CN |
| Carton Weight | 15 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 12 ST |
| Pack Quantity | 10 EA |
| UPC | 021196051003 |
| UNSPSC | 60121239 |
| Weight | 1.269 lbs. |
| Length | 15.5 in |
| Height | 4.5 in |
| Width | 6 in |










Reviews
There are no reviews yet.