Description :
Product Details**
| Global Product Type | Desktop Pop-Up Note Dispensers |
| Material(s) | Plastic |
| Color(s) | Assorted |
| Accepts Pad Size (W x H) | 3 x 3 |
| Refillable (Yes/No) | Yes |
| Paper Color(s) | World of Color |
| Notepad Dispenser Type | Pop-Up |
| Number of Sheets per Pad | 90 |
| Sheet Size (W x H) | 3 x 3 |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Footnote 1 | Dispensers come in one of four randomly selected colors: orange, mint green, periwinkle blue, fuchsia |
| Country Of Origin | CN |
| Carton Weight | 4 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 4 EA |
| Pack Quantity | 0 |
| UPC | 051141409467 |
| UNSPSC | 14111530 |
| Weight | 0.798 lbs. |
| Length | 4.047 in |
| Height | 2 in |
| Width | 3.531 in |












Reviews
There are no reviews yet.