Description :
Product Details**
| Global Product Type | Multipurpose Desktop Supplies Organizers |
| Number of Compartments | 3 |
| Material(s) | Metal |
| Color(s) | Gray |
| Desktop Supplies Organizer Type | Multipurpose |
| Product Biodegradability Indicator | N |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Product Compostability Indicator | N |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country Of Origin | CN |
| Carton Weight | 3 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 1 KT |
| Pack Quantity | 0 |
| UPC | 843463135359 |
| UNSPSC | 44111509 |
| Weight | 2.73 lbs. |
| Length | 10.82 in |
| Height | 4.52 in |
| Width | 6.7 in |












Reviews
There are no reviews yet.