Description :
Product Details**
| Global Product Type | Business Card Displays/Holders |
| Color(s) | Black |
| Material(s) | Plastic |
| Card Capacity | 80 |
| Card Holder Type | Business Card Holder |
| Width | 3.97″ |
| Depth | 1.73″ |
| Height | 1.77″ |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country Of Origin | CN |
| Carton Weight | 18 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 192 EA |
| Pack Quantity | 0 |
| UPC | 718103323871 |
| UNSPSC | 44111518 |
| Weight | 0.447 lbs. |
| Length | 4.484 in |
| Height | 2.1 in |
| Width | 2.021 in |










Reviews
There are no reviews yet.