Description :
Product Details**
| Global Product Type | Desktop Calendar Refills |
| Calendar Format | Daily |
| Edition Year | 2025 |
| Academic Year | No |
| Julian Dates | Yes |
| Binding Type | Hybrid Ring |
| Color Family | White |
| Dated/Undated | Dated |
| Calendar Spread Format | One Day per Two-Page Spread |
| Calendar Term | 12-Month (Jan to Dec) |
| Size (Bound-Side First) | 3.5 x 6 |
| Binding Details | Hybrid Two-Ring |
| Appointment Ruling | 30-min, 7 AM to 5 PM (Mon-Fri),30-min, 8 AM to 5 PM (Sat),30-min, 9 AM to 4:30 PM (Sun) |
| Calendar Reference Blocks | Past Month,Current Month,Future Month |
| Sheet Color(s) | White |
| Punching | Side: 2-Hole |
| Reversible | No |
| Refill Type | Daily Planning Pages |
| For Use With | AT-A-GLANCE® #17 Bookstyle Bases |
| Seasonal Availability | Yes |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Package Includes | (1) Set of Removable Monthly Tabs |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country Of Origin | US |
| Carton Weight | 8 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 12 EA |
| Pack Quantity | 0 |
| UPC | 038576292260 |
| UNSPSC | 44112002 |
| Weight | 0.597 lbs. |
| Length | 1.123 in |
| Height | 6 in |
| Width | 3.75 in |









Reviews
There are no reviews yet.