Description :
Product Details**
| Global Product Type | Calculator & Adding Machine Desktop Stands |
| Material(s) | Acrylic |
| Color(s) | Clear |
| Stand Type | Calculator |
| Width | 9″ |
| Depth | 11″ |
| Height (Max) | 2″ |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country Of Origin | CN |
| Carton Weight | 32 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 24 EA |
| Pack Quantity | 0 |
| UPC | 014751001254 |
| UNSPSC | 44120000 |
| Weight | 0.906 lbs. |
| Length | 11.4 in |
| Height | 3.2 in |
| Width | 9.4 in |










Reviews
There are no reviews yet.