Description :
Product Details**
| Global Product Type | Appointment Book/Personal Organizer Refills |
| Academic Year | No |
| Julian Dates | No |
| Color Family | White |
| Dated/Undated | Undated |
| Size (Bound-Side First) | 6.75 x 3.75 |
| Sheet Color(s) | White |
| Reversible | No |
| Refill Type | Notes/Memos Pages |
| For Use With | AT-A-GLANCE® Planners/Organizers |
| Seasonal Availability | No |
| Product Biodegradability Indicator | N |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Product Compostability Indicator | N |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country Of Origin | CN |
| Carton Weight | 2 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 18 EA |
| Pack Quantity | 0 |
| UPC | 089138023792 |
| UNSPSC | 44112005 |
| Weight | 0.114 lbs. |
| Length | 6.813 in |
| Height | 0.25 in |
| Width | 3.75 in |












Reviews
There are no reviews yet.