Description :
Product Details**
| Global Product Type | Cash Deposit Bags |
| Closure Type | Zipper |
| Material(s) | Polyester |
| Color(s) | Blue |
| Width | 11.3″ |
| Height | 6.3″ |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country Of Origin | CN |
| Carton Weight | 4 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 6 PK |
| Pack Quantity | 3 EA |
| UPC | 814113015734 |
| UNSPSC | 44111601 |
| Weight | 0.5 lbs. |
| Length | 11.557 in |
| Height | 1.048 in |
| Width | 6.757 in |












Reviews
There are no reviews yet.