Description :
Stay productive. This Multi Accessory Pack is a great way to add some fun to your planner pages. Complete with stickers, sticky notes and prepunched cards, your planner spread will look super cute while being very productive. Three popular planner accessories in one place. 388 total pieces. For use with The Happy Planner®.
Product Details**
| Global Product Type | Calendar and Planner Consumables & Add-ons |
| Color(s) | Assorted |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Package Includes | (20) Double Sided Pre-Punched Cards,(20) Half Sheet Stickers,(3) Sticky Note Pads |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country Of Origin | CN |
| Carton Weight | 10 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 36 EA |
| Pack Quantity | 0 |
| UPC | 673808007672 |
| UNSPSC | 44112002 |
Shipping Weight & Item Dimensions
| Weight | 0.276 lbs. |
| Length | 9.225 in |
| Height | 0.288 in |
| Width | 5 in |










Reviews
There are no reviews yet.