Description :
Product Details**
| Global Product Type | Standard Page Flags |
| Reusable/Repositionable | Yes |
| Color Family | Multicolor |
| Color(s) | Assorted |
| Color Assortment | Blue,Green,Purple,Red,Yellow |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Footnote 1 | 10/Color, 50/Pack |
| Country Of Origin | US |
| Carton Weight | 8 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 144 PK |
| Pack Quantity | 50 EA |
| UPC | 012534768202 |
| UNSPSC | 55121616 |
| Weight | 0.063 lbs. |
| Length | 4.125 in |
| Height | 7 in |
| Width | 0.063 in |








Reviews
There are no reviews yet.