Description :
Product Details**
| Global Product Type | Cash/Coin Trays |
| Material(s) | Plastic |
| Color(s) | Red |
| Cash Drawer/Box/Tray Type | Tray |
| Denomination | Pennies |
| Money Tray Features | 10 Compartments,Denomination/Capacity Etched On Side,Stackable |
| Width | 10″ |
| Depth | 5″ |
| Insert Tray Material | Plastic |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Special Features | Pennies, 10 Compartments |
| Country Of Origin | US |
| Carton Weight | 14 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 1 EA |
| Pack Quantity | 0 |
| UPC | 813732012247 |
| UNSPSC | 44111604 |
| Weight | 0.51 lbs. |
| Length | 9.629 in |
| Height | 1.914 in |
| Width | 3.886 in |









Reviews
There are no reviews yet.