Description :
Product Details**
| Global Product Type | Cash/Coin Security Boxes |
| Material(s) | Metal |
| Color(s) | Gray |
| Lock Type | Key |
| Cash Drawer/Box/Tray Type | Box |
| Money Tray Features | 1 Compartment |
| Width | 10.4″ |
| Depth | 5.4″ |
| Height | 3.1″ |
| Number of Keys | 2 |
| Product Biodegradability Indicator | N |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Product Compostability Indicator | N |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country Of Origin | CN |
| Carton Weight | 10 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 6 EA |
| Pack Quantity | 0 |
| UPC | 813732014982 |
| UNSPSC | 44111606 |
| Weight | 2 lbs. |
| Length | 10.5 in |
| Height | 3 in |
| Width | 5.12 in |











Reviews
There are no reviews yet.