Description :
Product Details**
| Global Product Type | Binder Document Sleeves |
| Color(s) | Clear |
| Height | 11.75″ |
| Width | 9.5″ |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country Of Origin | CN |
| Carton Weight | 5 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 12 PK |
| Pack Quantity | 4 EA |
| UPC | 077711722699 |
| UNSPSC | 44122016 |
| Weight | 0.352 lbs. |
| Length | 11.75 in |
| Height | 0.45 in |
| Width | 9.5 in |











Reviews
There are no reviews yet.