Description :
Product Details**
| Global Product Type | Binder Supplies Pouches |
| Color(s) | Clear |
| Height | 10.5″ |
| Width | 8″ |
| Product Biodegradability in Days | 0 |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country Of Origin | CN |
| Carton Weight | 3 lbs. |
| Carton Pack Quantity | 25 EA |
| Pack Quantity | 0 |
| UPC | 089612685041 |
| UNSPSC | 44122025 |
| Weight | 0.064 lbs. |
| Length | 10.75 in |
| Height | 0.25 in |
| Width | 8.1 in |












Reviews
There are no reviews yet.